W meczu szesnastej kolejki włoskiej Serie B szósty zespół tabeli- Brescia Calcio podejmowała na wyjeździe US Grosseto. Niespodziewanie dla gości spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 2-2, co jest dużym zaskoczeniem dla sympatyków biało-niebieskich.

Wczorajsze spotkanie oba zespoły postanowiły rozstrzygnąć w pierwszej połowie spotkanie. W trzech kwadransach padły wszystkie cztery bramki, jakie obejrzeli kibice zasiadający na obiekcie Stadio Olimpico Carlo.

Początek sobotniej rywalizacji, nie przewidywał, że zespół gości będzie miał problemy ze zdobyciem kompletu punktów. W drugiej minucie gola z rzutu karnego dla Brescii zdobył Antonio Caracciolo. Mogłoby się wydawać, że ta bramka ustawi konfrontację dla ekipy Salmona, to w czternastej minucie do wyrównania doprowadził Sforzini.

Jak dotychczas oglądaliśmy szybki mecz, w którym padała bramka za bramką. Cztery minuty, po golu dla gospodarzy na prowadzenie ponownie wysunęli się wyżej notowani przeciwnicy. Trafienie na 2-1 zanotował Scaglia.

Po upływie kolejnych czterech minut mieliśmy kolejną bramkę. Tym razem dla Grosseto, które tym golem doprowadziło do remisu.

Każdy zdobyty punkt dla drużyny Grosseto jest, jak na wagę złota. Po szesnastej kolejce nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli II ligi włoskiej.