Pomocnik Greuther Fürth, Sebastian Tyrała zdobył gola w meczu 32. kolejki Regionalligi Süd. Zagrał on 90 minut w meczu, w którym rezerwy przyszłego beniaminka Bundesligi zremisowały z Bayernem Alzenau 4:4 (0:1).

Pierwszego gola już w 2. minucie zdobył Fabian Broghammer. Była to jedyna bramka, która padła w pierwszej odsłonie tego spotkania.

Kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu drugiej połowy bramkę zdobył 24-latek z Polski. W 61. minucie ponownie na prowadzenie wyszli piłkarze Bayernu. Gramkę strzelił David Lange. Cztery minuty później na 1:3 z rzutu karnego podwyższył Simon Goldhammer.

W 78. minucie kontaktową bramkę strzelił Ilir Azemi. Chwilę później sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. „Jedenastkę” pewnie wykorzystał Benjamin Maas.

W 83. minucie bramkę na 3:4 strzelił Christian Breunig. Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry do remisu swoim drugim golem w tym spotkaniu doprowadził Maas.

Gol Tyrały jest jego drugim trafieniem w tym sezonie Regionalligi. Poprzednim razem trafił do siatki dziewiątego marca w przegranym 3:2 meczu z SC Pfullendorf.

Greuther Fürth II zajmuje obenie szóstą pozycję w tabeli ligi regionalnej (50 punktów). Bayern jest ostatni z dorobkiem zaledwie 23 punktów.