Piotr Celeban zdobył bramkę w wygranym spotkaniu między FC Vaslui a CFR 1907 Cluj. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 (4:0). Na boisku zobaczyliśmy dwóch Polaków – Piotra Celebana i Jakuba Wilka. Obaj zagrali 90 minut.

Był to pierwszy mecz Jakuba Wilka w barwach FC Vaslui. Polski pomocnik w dzisiejszym spotkaniu zaliczył dwie asysty.

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Pierwszy na listę strzelców w 5. minucie wpisał się Piotr Celeban. Polak bramkarza gości pokonał głową. Na następną bramkę kibice nie czekali długo. Dwie minuty później piłkę do siatki wpakował Liviu Antal. Niespełna 20 minut później kolejnego gola zdobył Antal. Worek z bramkami w 33. minucie zamknął Cauê Cecilio da Silva.