Emmanuel Olisadebe zdobył swoją drugą bramkę w tym sezonie. Drużyna byłego reprezentanta Polski wygrała na wyjeździe w 32. kolejce Football League z Fokikosem F.C. 2:1 (0:1). Zwycięską bramkę w 82. minucie zdobył Olisadebe.

Wynik spotkania otworzył już w 1. minucie Ioannis Kostopoulos. W 42. minucie czerwoną kartkę za dwie żółte obejrzał zawodnik gości, Dimitrios Amarantidis.

W przerwie na boisku pojawił się Emmanuel Olisadebe.

Do wyrównania udało się doprowadzić w 53. minucie dzięki bramce Sargi Dié bezpośrednio z rzutu wolnego. Od 80 minuty obie drużyny grały w dziesiątkę. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Nektarios Skaribas.

Chwilę później strzałem głową do siatki trafił 25-krotny reprezentant Polski. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry drugą żółtą kartkę ujrzał zawodnik gospodarzy – Dimitrios Diamantopoulos.

Olisadebe strzelił poprzednią ligową bramkę 25. stycznia w zwycięskim meczu z Thrasyvoulos Fylis (1:0). 33-latek również zapewnił wtedy swojej drużynie wygraną, strzelając bramkę w 92. minucie. Jego klub jest liderem zaplecza greckiej ekstraklasy i zapewnił już sobie awans do Superleague.