Krzysztof Nalborski wrócił do Aberystwyth Town, w którym występował w sezonie 2011/12. Polak udanie wprowadził się do składu grającej w Welsh Premier League drużyny, bowiem już w drugim spotkaniu trafił do siatki.

21-latek pokonał bramkarza w 72. minucie meczu 2. kolejki walijskiej ekstraklasy, w którym jego zespół pokonał Afan Lido 3:0 (2:0). Polak ustalił wynik pojedynku, bowiem wcześniej gole dla Aberystwyth strzelili Peter Hoy (20. minuta) oraz po podaniu Nalborskiego, Chris Venables (38. minuta). Po zakończeniu spotkania został wybrany najlepszym graczem widowiska.

Nalborski ostatnio występował w Penrhyncoch FC. W barwach drużyny z zaplecza Welsh Premier League zagrał w poprzednim sezonie w 22 ligowych meczach, w których strzelił dwie bramki.