SV Wehen Wiesbaden pokonało na własnym boisku zespół 1. FC Saarbrücken 3:1 (1:1) w meczu 36. kolejki 3. Bundesligi. Jedną z bramek dla gospodarzy strzelił urodzony w Chocianowie – Maciej Zięba.

Jako pierwsi do siatki rywali trafili goście. Dwie minuty po pierwszym gwizdku sędziego, swojego czwartego gola w tym sezonie strzelił Manuel Stiefler. Do wyrównania w 16. minucie doprowadził polski pomocnik – Maciej Zięba.

Kolejne bramki strzelali już tylko gospodarze. Osiemnaście minut przed końcem spotkania bramkę na 2:1 strzelił Alf Mintzel, dla którego było to szóste trafienie w tym sezonie. Wynik na 3:1 ustalił Jose Pierre Vunguidica.

Zespół Macieja Zięby zajmuje obecnie siódmą pozycję w lidze, a na swoim koncie ma 51 punktów.