Konrad Warzycha, który w tym sezonie MLS rozegrał jedynie 19 minut, z powodzeniem występuje w rezerwach swojego klubu. Z Dayton Dutch Lions drugi zespół Columbus Crew zremisował 4:4 (2:3).

Polak wybiegł w podstawowym składzie, a jego drużyna objęła prowadzenie w 7. minucie. Gospodarze odpowiedzieli już po ośmiu minutach golem Gibsona Bardsley’a. W 27. minucie Joel DeLass wyprowadził „Lwy” na prowadzenie z rzutu karnego. Dziesięć minut później strzałem z rzutu wolnego wyrównał Warzycha. W ostatniej akcji pierwszej połowy ponownie z jedenastu metrów trafił DeLass.

W 61. minucie swoją drugą bramkę zdobył Ryan Finley. Po golu Bernardo Añora ekipa z Columbus ponownie miała przewagę, lecz utrzymała ją jedynie do 88. minuty. Wtedy to wynik na 4:4 ustalił Shane Smith.