Janusz Gol po pięciu meczach przerwy powrócił do podstawowego składu Amkara Perm. Polak potwierdził swoją przydatność dla drużyny zdobywając bramkę w zremisowanym 1:1 (1:1) meczu z FK Rostów.

Trafienie dla gości padło w 11. minucie. Prawym skrzydłem szarżował Aleksandr Kołomiejcew, którzy dobrze wyłożył piłkę grającemu w tym spotkaniu na pozycji bardzo wysuniętego pomocnika Janusza Gola, a Polak bez problemu pokonał Stipe Pletikosę.

Do remisu doprowadził kilka minut przed przerwą Aleksandr Bucharow, który spokojnie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu bramkarza Amkara Romana Gierusa.

Gol opuścił plac gry w 59. minucie. Jego miejsce zajął Igor Picuşceac. Damian Zbozień oraz kontuzjowany Jakub Wawrzyniak nie znaleźli się w kardze meczowej ekipy z Permu na to spotkanie.