Jakub Wilk zdobył trzecią bramkę w tym sezonie dla Žalgirisu Wilno. Dziś jego klub rozgromił Dainavę 7:0 (4:0), a pierwszy na listę strzelców wpisał się Polak. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Kamil Biliński.

Jakub Wilk wyszedł w podstawowym składzie i grał do końca pierwszej połowy.

Pierwsza bramka wpadła w 23. minucie a zdobył ją wspomniany Jakub Wilik. Trzy minuty później, gola strzelił Rosjanin Paweł Komołow. Osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy bramkarz gości musiał trzeci raz w tym meczu wyjmować piłkę z siatki. Tym razem pokonał go Mantas Kuklys. W 41. minucie bramkę zdobył Rytis Leliuga. Do przerwy Žalgiris Wilno wygrywał 4:0. Już bez Polaka w składzie w 55. minucie jego klubowy kolega, Verdan Gerc pokonał bramkarza. Na następną bramkę kibice musieli czekać tylko 13 minut. Na listę strzelców wpisał się Luka Perič. Ostatniego w tym spotkaniu gola zdobył Rytis Leliuga.

Žalgiris Wilno aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze a Dainava 8.