Artur Sobiech strzelił swojego pierwszego gola na boiskach Bundesligi w tym sezonie. Polak wpisał się na listę strzelców w 37. minucie wygranego przez Hannover 96 4:1 spotkania z FSV Mainz 05.

Podobnie jak przed tygodniem, Sobiech dostał szansę gry już od pierwszej minuty, tworząc duet napastników z Mame Biriamem Dioufem.

Spotkanie źle rozpoczęło się dla gospodarzy z Hannoveru. W 12. minucie na prowadzenie gości z Mainz wyprowadził Nicolai Müller. Na wyrównanie trzeba było czekać do 31. minuty, kiedy to bramkę strzelił Diouf.

Sześć minut później na 2:1 podwyższył Artur Sobiech, ale na kolejne bramki trzeba było czekać aż do 80. minuty. Wtedy to bramkę strzelił Didier Ya Konan, który dziesięć minut wcześniej wszedł właśnie za polskiego napastnika. Wynik spotkania w 82. minucie ustalił Edgar Prib.