W meczu 11. kolejki Bundesligi Hannover 96 pokonał na wyjeździe VfB Stuttgart 4:2 (0:2). W podstawowym składzie zwycięzców wybiegł Artur Sobiech i zdobył swoją trzecią bramkę w obecnym sezonie niemieckiej ekstraklasy.

Pierwsza połowa była tragiczna w wykonaniu „Czerwonych”. Stracili oni dwie bramki i nie byli w stanie żadnej strzelić. W 21. minucie wynik otworzył Christian Gentner, a szesnaście minut później wynik na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Vedad Ibišević.

Na drugą odsłonę goście wybiegli z większą motywacją i siłą w ataku – na murawie pojawił się Jan Schlaudraff. W 57. minucie sygnał do ataku dał Sobiech, a w 65. minucie do wyrównania doprowadził Schlaudraff, skutecznie egzekwując „jedenastkę” po zagraniu ręką w polu karnym Serdara Taşçı’ego. W 66. minucie reprezentant Polski opuścił boisko. Jego miejsce zajął Mohammed Abdellaoue

Cztery minuty później Hannover już prowadził po trafieniu zmiennika Sobiecha. Norweg strzelił też w 73. minucie bramkę na 2:4.