Według polskich mediów 1. FC Kaiserslautern jest bliskie kupna piłkarza Legii Warszawa Ariela Borysiuka. Tymczasem do walki o pozyskanie 20-letniego pomocnika włączył się turecki Trabzonspor Kulübü.

Działacze występującego w Bundeslidze klubu złożyli już oficjalną ofertę za zawodnika. Nieoficjalnie mówi się o kwocie 2 milionów euro. Niemcy wysłali już swoich przedstawicieli do Antalyi, gdzie obecnie przebywają piłkarze Legii. Wczoraj negocjowali z samym piłkarzem oraz jego menedżerem Mariuszem Piekarskim.

Tymczasem złożenie oferty rozważają władze Trabzonsporu Kulübü. Wysłannicy tureckiego klubu są już w Antalyi, gdzie obserwowali sparing „Wojskowych” z reprezentacją Turkmenistanu, w którym Borysiuk zdobył jedną z bramek. Pozyskanie Borysiuka rozważa również Club Brugge, ale pomocnik nie chce przenosić się do Belgii.

Pogodzony z odejściem swojego podstawowego zawodnika jest trener Legii Maciej Skorża. – Nie ukrywam, że to będzie osłabienie naszej drużyny. Od niego zaczynało się ustalanie składu – przyznał.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.