ACF Fiorentina z Arturem Borucem w bramce przegrała z Interem Mediolan 1:2 w zaległym meczu 17. kolejki włoskiej Serie A. Polski bramkarz nie zawinił przy żadnym z goli.

Mistrzowie Włoch objęli prowadzenie już w 6. minucie spotkania. Z prawego skrzydła piłkę w pole karne zagrał Samuel Eto’o. Podanie przeciął Michele Camporese, ale zrobił to na tyle niefortunnie, że piłka wpadła do bramki obok bezradnego Boruca.

Gospodarze wyrównali w 32. minucie. Z lewego skrzydła w pole karne dośrodkował Manuel Pasqual, jednak piłki nie sięgnął żaden z piłkarzy, a ta minęła Julio Cesara, odbiła się od słupka i wleciała do siatki.

Zwycięski gol dla Interu padł w 62. minucie. Z prawej strony ponownie atakował Eto’o, minął obrońcę Violi i wyłożył piłkę Giampaolo Pazziniemu, który z bliskiej odległości nie dał szans polskiemu bramkarzowi.

ACF Fiorentina – Inter Mediolan 1:2