Niespodziewaną porażkę w lidze poniosła dzisiaj drużyna Pawła Kieszka- Vitoria Setubal. Klub polskiego golkipera musiał uznać wyższość SC Olhanense, które po rozegranej kolejce plasuje się na zaledwie 15-stym miejscu w lidze.

Wszystko znakomicie otworzyło się dla przyjezdnych, którzy po dziewięciu minutach gry prowadzili na boisku przedostatniego zespołu ligi portugalskiej 1:0. Odpowiedź gospodarz przyszła kilka minut później. Do siatki Pawła Kieszka trafił Mehmeti  i na Estádio José Arcanjo zapachniało małą niespodzianką.

Do przerwy mieliśmy wynik remisowy z lekkim wskazaniem na zespół Vitorii Setubal. Po zmianie stron boiska ekipą przeważającą w dalszym ciągu była Vitoria, która w całym niedzielnym meczu oddała więcej strzałów na bramkę rywala, ale skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy w 67. minucie zdobyli zwycięskiego gola- na listę strzelców wpisał się Federico Dionisi.

Paweł Kieszek wystąpił w podstawowym składzie, w którym rozegrał pełne dziewięćdziesiąt minut.