Nottingham Forest przegrało na własnym boisku z Wigan aż 1:4 (0:3) i odpadło z Pucharu Ligi Angielskiej. Od 66 minuty w barwach gospodarzy grał Radosław Majewski, jednak nie zdołał on odwrócić losów spotkania.

Wigan objęło prowadzenie w 26. minucie po trafieniu Boselliego. 10 minut później Figueora podwyższył na 2:0. Kolejny „cios” gospodarze otrzymali tuż przed przerwą, gdy Jordi Gomez trafił do siatki. Wprawdzie już dwie minuty po przerwie Simon Cox zdobył gola na 1:3, jednak był to jedyny gol dla Nottingham w tym meczu.

W 66. minucie na placu gry pojawił się Radosław Majewski, który zastąpił Cohena. 12 minut później Wigan musiało kończyć w 10, bo czerwoną kartkę otrzymał Alcaraz. Nie przeszkodziło to jednak gościom w zdobywaniu kolejnych goli. W 90. minucie McManam ustalił wynik spotkania na 1:4 i to Wigan zobaczymy w kolejnej rundzie.