Kamil Biliński zdobył swoją czwartą w tym sezonie bramkę w litewskiej General Financing A Lydze. On wraz z innym Polakiem – Jakubem Wilkiem poprowadził Žalgiris Wilno do zwycięstwa 4:2 (1:1) nad Bangą Gorżdy.

Obaj nasi rodacy wybiegli w podstawowym składzie ekipy prowadzonej przez Marka Zuba. Objęli oni prowadzenie już w 7. minucie dzięki bramce Mantasa Kuklysa. W 35. minucie przyjezdni zdołali wyrównać i taki stan utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Dwadzieścia minut po zmianie stron zespół z Wilna na prowadzenie wyprowadził Rytis Leliūga. W 75. minucie goście ponownie wyrównali. Tym razem do siatki trafił Aleksiej Aleksiejew. Žalgiris nie dał za wygraną i po raz trzeci zyskał przewagę jednaj bramki. W 79. minucie trafił Biliński. Banga nie zdołała już odpowiedzieć, a podopieczni Marka Zuba strzelili w końcówce czwatrego gola. Po dograniu Jakuba Wilka futbolówkę w siatce umieścił Vedran Gerc.

Žalgiris Wilno wskoczył na fotel lidera, natomiast Banga jest na siódmej pozycji w tabeli.