Žalgiris Wilno awansował do kolejnej rundy Pucharu Litwy. Tym razem pokonał Kruoję Pakruojis w dwumeczu 4:2, a w drugim spotkaniu, wygranym przez podopiecznych Marka Zuba 2:1, na listę strzelców wpisał się Kamil Biliński.

O awans gracze Žalgirisu musieli walczyć do samego końca i udowodnili, że takie starania mogą przynieść oczekiwane rezultaty. Bowiem do 88. minuty, zespół ze stolicy przegrywał 0:1 na wyjeździe, co przy domowym wyniku 2:1 promowało Kruoję.

Jednak końcówka spotkania była popisem Žalgirisu, którzy skorzystali z osłabienia rywali, którzy kończyli mecz w dziesiątkę. Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry do siatki rywali trafiłKamil Biliński, a w drugiej minucie doliczonego czasu wynik ustalił Pavek Komolov.