Bartosz Białkowski po groźnie wyglądającej kontuzji głowy wrócił na boisko. Polak zagrał w pojedynku 33. kolejki League One, w którym jego Notts County FC zremisowało 1:1 (0:1) z Walsall FC.

Były młodzieżowy reprezentant Polski doznał urazu 26 stycznia w meczu z Leyton Orient. Musiał wtedy po kopnięciu Charliego MacDonalda opuścił plac gry już w 18. minucie. Teraz doszedł już do pełnej sprawności i nic nie stało na przeszkodzie, by mógł wystąpić w dzisiejszej ligowej potyczce.

Nie minęło pół godziny, a Białkowski skapitulował. Pokonał go William Grigg z rzutu karnego. W 66. minucie wyrównał wprowadzony w przerwie Francuz Yoann Arquin.

Notts spadło na jedenaste miejsce w tabeli. „The Saddlers” są dwie lokaty wyżej.