Mirosław Sznaucner rozegrał swoje drugie spotkanie dla PAE Veria. Grecki klub pokonał 7. drużynę poprzedniego sezonu albańskiej ekstraklasy – KS Bylis Ballsh 4:0 (2:0). Polak grał przez 69 minut i asystował przy pierwszym golu.

Urodzony w Będzinie 33-latek wybiegł w podstawowym składzie „Królowej Północy”. W 36. minucie z prawej strony piłkę dośrodkował Sznaucner. Najwyżej wyskoczył do niej Ilias Ioannou i umieścił futbolówkę w siatce. Druga bramka padła już minutę później. Guillermo Perez zagrał idealnie do Ioannou, a ten zdobył swojego drugiego gola.

Cztery minuty po zmianie stron, golem na 3:0, klasycznego hat-tricka skompletował Ilias Ioannou. Wynik meczu ustalił w 56. minucie Dimitris Amarantidis. Mirosław Sznaucner opuścił boisko w 69. minucie. Jego miejsce zajął Markos Simichanidis.

Jest to drugie spotkanie polskiego defensora w barwach PAE Veria. Jego debiut miał miejsce 27 lipca, kiedy to wystąpił w drugiej połowie sparingowego meczu przeciwko PAS Giannina (4:0).

PAE Veria – KS Bylis Ballsh 4:0 (2:0)