Maciej Rybus zaliczył asystę w meczu 26. kolejki rosyjskiej Premier League, a jego Terek Grozny przegrał na wyjeździe z drugim w tabeli Lokomotivem Moskwa 1:2 (1:0). Rybus oraz Komorowski rozegrali całe spotkanie.

Polak asystował przy bramce Aíltona Almeidy w 30. minucie kiedy to po zamieszaniu w polu karnym obrońcy Tereka wybili piłkę do przodu ta trafiła pod nogi Rybusa, który natychmiast oddał ją Brazylijczykowi ten przedarł się w pole karne i uderzył nie dając szans Guilherme.

Długo wydawało się, że Czeczeński klub wywiezie punkty z Moskwy jednak bramki Pavlyuchenki w 72. oraz 80. minuty wyprowadziły Lokomotiv na prowadzenie.