Artur Jędrzejczyk zaliczył asystę w meczu rozgrywanym na wyjeździe III rundzie eliminacji do Ligi Europy, a jego FK Krasnodar wysoko pokonał węgierski Diósgyőri VTK 5:1 (2:0). Polak rozegrał całe spotkanie.

Rosyjski zespół pierwszą dobrą sytuację stworzył w 22. minucie kiedy to Laborda strzelił niecelnie. Chwilę później wynik spotkania otworzył Ari dostawiając nogę po dośrodkowaniu Artura Jędrzejczyka.

Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Ahmedov wykorzystując podanie Gazinskiego. Po wznowieniu gry bramkę kontaktową zdobył Bacsa. Chwilę później trzeciego gola dla Rosjan strzelił Pereyra, który uderzając z dystansu pokonał Antala. W 74. minucie błąd popełnił bramkarz węgierskiej drużyny, a na pustą bramkę nie strzelił Bystrov.

W 88. minucie rzut karny wykorzystał Joãozinho. Jeszcze przed końcem spotkania wynik na 5:1 ustalił Bystrov przeprowadzając indywidualną akcję.