Nottingham Forest pokonało Cardiff City 3:1 (2:0) w spotkaniu 11. kolejki Championship. Od początku drugiej połowy na murawie przebywał Radosław Majewski. Polak asystował przy trzecim golu dla gospodarzy.

Pierwsza bramka padła w 25. minucie. Rzut wolny perfekcyjnie wykonał Andy Reid. Dwie minuty później wynik podwyższył Daniel Ayala. Hiszpan trafił do siatki głową po dośrodkowaniu Grega Halforda.

W pierwszej części gry bardzo słabo spisywał się Simon Cox, więc trener Sean O’Driscoll postanowił zastąpić go Radosławem Majewskim. Okazało się to „strzałem w dziesiątkę”, gdyż pomocnik dwie minuty później został autorem podania otwierającego drogę do bramki Billy’emu Sharpowi.

W 74. minucie Heidar Helguson bardzo dobrze zastawił się i nie dał przejąć futbolówki Danny’emu Collinsowi. Islandczyk sprytnym strzałem pokonał Lee Campa, jednak było to wszystko na co stać „The Bluebirds”.

Dziesięć minut później drugą żółtą kartkę otrzymał Adlène Guedioura i musiał przedwcześnie opuścić boisko. W 89. minucie murawę najprawdopodobniej z powodu drobnego urazu opuścił musiał Majewski. Zmienił go Brendan Moloney.

Forest z dorobkiem 17 punktów zajmują jedenaste miejsce w tabeli zaplecza angielskiej ekstraklasy. Cardiff City jest wiceliderem (22 punkty).