Stade Reims odniosło swoje trzecie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na wyjeździe drużynę Olympique Marsylia 3:2 (2:0). O wygranej zdecydował gol w doliczonym czasie gry, przy którym asystę zanotował Grzegorz Krychowiak.

Prowadzenie ekipie gości dał w 34. minucie Floyd Ayité. Trzy minuty później na 2:0 podwyższył Mads Albæk, wykorzystując zagranie z rzutu rożnego.

Na odpowiedź ekipy z Marsylii trzeba było czekać do 56. minuty spotkania, kiedy to precyzyjnym strzałem zza pola karnego popisał się Florian Thauvin. w 86. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą kolejnego gola zza „szesnastki”. Tym razem na listę strzelców wpisał się Andre-Pierre Gignac.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, piłkę w okolicach 25. metra od bramki Steve’a Mandandy dostał Grzegorz Krychowiak i precyzyjnie dograł na głowę znajdującego się w polu karnym Prince’a Oniangué.

Ligue 1 – 11. kolejka
Olympique Marsylia  – Stade Reims 2:3 (0:2)