Kolejny udany mecz w barwach tureckiego Sivassporu zaliczył Kamil Grosicki. Skrzydłowy reprezentacji Polski zaliczył asystę przy jednej z bramek dla swojego klubu.

Po pełnym dramaturgi meczu, oba zespoły podzieliły się punktami. Warto odnotować, że drużyna Kamila Grosickiego kończyła dzisiejszą konfrontację w dziewiątkę!

Spotkanie, nie najlepiej rozpoczęło się dla Sivassporu, który po niespełna dwóch minutach gry przegrywał 1-0. Niemrawa gra zespołu gości została skarcona w dwudziestej czwartej minucie. Wynik na 2-0 dla gospodarzy podwyższył Tum.

Kiedy wydawało się, że gospodarze mają mecz pod pełną kontrolą, na piętnaście minut przed przerwą gola dla Sivassporu uzyskał Pedriel i było już tylko 2-1.

Po zmianie stron do śmielszych ataków ruszył zespół polskiego pomocnika. Na efekty, nie trzeba było długo czekać. Do remisu w 56 minucie spotkania doprowadził Pedriel, po asyście Kamila Grosickiego. Z remisu piłkarze Sivassporu cieszyli się do 65 minuty, kiedy to na ponowne prowadzenie wysunęli się gospodarze, po bramce- Azofeifa. Grający do końca goście zdołali wywalczyć jeden punkt w tym meczu. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Navratil.