Amkar Perm, którego piłkarzem jest Janusz Gol, przegrał na wyjeździe z CSKA Moskwa 1:2 (1:1) w meczu 7. kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi. Polski pomocnik rozegrał całe spotkanie i zaliczył asystę przy jedynej bramce dla gości.

Były zawodnik Legii Warszawa już w pierwszej minucie fantastycznie piętą przedłużył dośrodkowanie jednego z kolegów. Piłka trafiła pod nogi Georgiya Peeva, który z bliskiej odległości nie dał żadnych szans Igorowi Akinfeevowi.

Liderzy rosyjskiej ekstraklasy wyrównali w 23. minucie. Świetnym prostopadłym podaniem popisał się Vassili Berezutski, a Seydou Doumbia nie zmarnował sytuacji sam na sam. Gola na wagę trzech punktów dla CSKA strzelił w 77. minucie Ahmed Musa.

Trzy minuty później Janusz Gol został ukarany żółtą kartką. To jego druga indywidualna kara w tym sezonie. Na swoim koncie ma także dwie asysty, a to wszystko zgromadził w pięciu meczach, w których przebywał na murawie do ostatniego gwizdka sędziego.