Artur Sobiech wrócił do podstawowego składu Hannover 96 i od razu przypomniał wszystkim zainteresowanym jego formą i karierą, że zna się na strzelaniu bramek. Były zawodnik m.in Ruchu Chorzów zdobył 2 gole w przegranym 2-4 meczu 4. kolejki Bundesligi z liderem Borussia Dortmund. Sobiech zagrał całe spotkanie, z kolei Łukasz Piszczek z powodu urazu nie był brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej.

Polski napastnik rozpoczął strzelanie w 18. minucie meczu. Na przerwę to jednak zawodnicy BvB schodzili z korzystnym wynikiem za sprawą bramek strzelonych przez Aubameyanga i Mkhitaryana. W 53. minucie Sobiech strzelił swojego drugiego gola i wyrównał wynik spotkania, jednak na więcej tego dnia jego drużyny stać nie było. Borussia udowodniła, że znajduję się w wyśmienitej formie i jeszcze dwukrotnie ukłuła obronę Hannoveru. Gospodarze rozczarowują na początku sezonu, po 4. kolejkach zgromadzili zaledwie 1 punkt i zajmują 16. miejsce w lidze.