fortuna

Arkadiusz Piech na celowniku West Ham United

Jest coraz bardziej prawdopodobne, że Arkadiusz Piech latem odejdzie z Ruchu Chorzów. Polski napastnik od dłuższego czasu znajduje się na celowniku klubów niemieckich. Według „Faktu”, 27-latkiem zainteresował się kolejny zespół.

Jest nim beniaminek Premier League, West Ham United. „Młody” fatalnie spisują się w meczach przedsezonowych, dlatego menedżer tej drużyny, Sam Allardyce, cały czas szuka piłkarzy, którzy mogliby wzmocnić jego zespół.

Jak donosi „Fakt”, jedna z zagranicznych agencji menedżerskich prowadzi rozmowy z działaczami Ruchu w sprawie ewentualnego transferu. W nowym klubie Polak mógłby rywalizować z Andy’m Carollem, ponieważ reprezentantem Anglii poważnie zainteresowany jest Allardyce.

Jeżeli Piech trafiłby do West Ham United, prawdopodobnie nie byłby jedynym polskim piłkarzem w tym klubie. Zaawansowane negocjacje z „Młotami” prowadzi bowiem Sebastian Boenisch. Zimą na celowniku angielskiego klubu znajdował się inny piłkarz chorzowskiej drużyny, Maciej Jankowski, jednak wtedy do transferu nie doszło.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.