AEK Ateny, w pierwszej kolejce Super League, przegrał na własnym boisku z Asteras Tripolis 0:1 (0:0). W barwach gospodarzy 22 minuty rozegrał były reprezentant Polski, który zmienił Taxiarchisa Fountasa.

Piłkarze AEK Ateny dobrze rozpoczęli spotkanie. Już w czwartej minucie Fountas bardzo dobrze uderzył z rzutu wolnego. Piłka jednak minimalnie minęła bramkę.

Pięć minut przed końcem pierwszej połowy dwójkową akcję przeprowadzili zawodnicy gospodarzy, Taxiarchis Fountas i Dimitris Grontis, ale nie potrafili jej skutecznie zakończyć.

W 64. minucie meczu jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelili piłkarze Asterasu Tripolis. Leandro Álvarez mocnym strzałem pokonał bramkarza AEK – Dimitriosa Konstantopoulos.