Sevilla FC II zremisowała u siebie z Lucena CF 2:2 (2:0) w meczu 1. kolejki grupy czwartej hiszpańskiej Segunda B (III poziom rozgrywkowy). W barwach gospodarzy zadebiutował polski napastnik Adrian Wójcik.

Po pierwszej połowie rezerwy Sevilli prowadziły 2:0, a bramkarza rywali pokonywali Javi Medina w 28. minucie oraz jedenaście minut później Carlos Fernández. W drugiej części spotkania goście wzięli się za odrabianie strat. W 71. minucie kontaktowego gola z rzutu karnego strzelił Jesús Lanza. Siedem minut później do wyrównania doprowadził Ezequiel.

W 82. minucie czerwoną kartką ukarany został wprowadzony niedługo wcześniej Jonathan Menéndez i trener gospodarzy Ramón Tejada postanowił wprowadzić innego napastnika. Na boisku zameldował się pozyskany przed sezonem z rezerw lokalnego rywala – Betisu, Adrian Wójcik, który zmienił Carlosa Fernándeza.

Więcej bramek już nie padło, a także przyjezdni musieli kończyć mecz w osłabieniu. Przedwcześnie do szatni udał się Jesús Lanza, który w trzeciej minucie doliczonego czasu gry ujrzał drugą żółtą kartkę.