AJ Auxerre pokonało Stade Rennes 2:1 w meczu 13. kolejki francuskiej Ligue 1. W drużynie zwycięzców całe spotkanie rozegrał Dariusz Dudka.

Auxerre objęło prowadzenie w 67. minucie. Bramkę po podaniu Frederica Sammaritano strzelił Valter Birsa. Wyrównanie padło cztery minuty później, a strzelcem gola był Jires Kembo-Ekoko. W 86. minucie zwycięskie trafienie dla gospodarzy zaliczył Julien Quercia. Asystę zaliczył Roy Contout.

W drużynie gospodarzy przez pełne 90 minut na lewej obronie grał Dariusz Dudka. W kadrze meczowej zabrakło kontuzjowanego Ireneusza Jelenia.

AJ Auxerre – Stade Rennes 2:1