Coventry City z Lukasem Jutkiewiczem w składzie przegrało z Swanseą City 0:1 w spotkaniu 33. kolejki angielskiej Championship. Polski napastnik przedłużył swoją fatalną passę do 861 minut bez strzelonej bramki!

Jutkiewicz na wypożyczeniu w Coventry miał udowodnić, że zasługuje na grę w Evertonie. Polski napastnik nie prezentuje jednak takiej formy, jaką zachwycał na boiskach w Szkocji w poprzednim sezonie. W barwach Motherwell FC zagrał w 33 meczach i strzelił 13 bramek.

Urodzony w Anglii Polak ostatniego bramkę zdobył 6 listopada 2010, w spotkaniu 15. kolejki z Leeds United (3:2). Obecnie mamy już 33. kolejkę, a Jutkiewicz nadal się nie przełamał. W obecnych rozgrywkach zagrał w 27 meczach i strzelił zaledwie 4 gole.

Swansea wygrała po golu Stephena Dobbie w 76. minucie. Po tym zwycięstwie awansowała na drugie miejsce w tabeli. Coventry zajmuje 15. pozycję.

Coventry City – Swansea City 0:1
Dobbie 76

Sędzia: Keith Stroud

Żółte kartki: O’Halloran

Coventry: Keiren Westwood – Nathan Cameron, Martin Cranie, Richard Keogh, Stephen O’Halloran, Richard Wood, Carl Baker (79 Gary McSheffrey), David Bell, Aron Einar Gunnarsson, Lukas Jutkiewicz, Marlon King

Swansea: Dorus de Vries – Angel Rangel, Alan Tate, Neil Taylor, Ashley Williams, Leon Britton, Mark Gower, Darren Pratley (72 Luke Moore), Scott Sinclair, Craig Beattie (72 Stephen Dobbie), Nathan Dyer (90 Kemy Agustien)

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.