SpVgg Greuther Fürth II przegrało z SV Heimstetten 0:3 (0:1) w piątej kolejce Regionalligi Bayern. W podstawowym składzie rezerw „Listków Koniczyny” wybiegł Patrick Schikowski. Został on zmieniony w 72. minucie spotkania.

Gospodarze rozegrali bardzo słaby mecz. Pierwszego gola stracili w 19. minucie. Na listę strzelców wpisał się Andreas Neumeyer. Kolejne dwie bramki padły w drugiej odsłonie meczu. Najpierw, w 69. minucie Mario Miltnera pokonał Valentin De La Motte. Trzy minuty później boisko opóścił Schikowski. 20-latka zmienił Florian Bichler. W 84. minucie niemieckiego golkipera gospodarzy pokonał Marco Bläser, ustalając tym samym wynik meczu na 0:3.

Greuther Fürth II z dorobkiem sześciu punktów zajmuje 14. pozycję w tabeli. Ich dzisiejszy rywal ma jeden punkt więcej.