AEK Ateny niespodziewanie uległo w 28. kolejce Greckiej Superligi drużynie PAS Giannina 2:1 (0:0). Na boisku przebywał Roger Guerreiro. Wszedł on w 73. minucie i grał do 93., ponieważ mecz został przedłużony o trzy minuty.

Po bezbramkowej pierwszej połowie wynik spotkania otworzył w 58. minucie Leandro Becerra.

Kolejne dwa gole w tym meczu padały już wtedy, gdy po murawie biegał reprezentant Polski. Gościom udało się wyrównać w 80. minucie po samobójczym golu Wandersona Scardovelli’ego. Ich radość trwała jednak krótko, bo w 84. minucie na prowadzenie wyszła ponownie drużyna PAS Giannina. Strzelcem gola został Anastasios Kyriakos.

Dzięki trzem punktom zdobytym w tym meczu PAS Giannina awansowała na 9. miejsce w Superleague (35 punktów). AEK utrzymało swoją pozycję i z dorobkiem 46 punktów zajmuje 5. miejsce.