SV Sandhausen pokonało u siebie FC Ingolstadt 04 w meczu 32. kolejki 2. Bundesligi 3:1 (1:1). W 71. minucie na boisku w zespole gospodarzy pojawił się David Blacha, który zmienił Nico Klotza.

Gospodarze otworzyli wynik już w siedem minut po pierwszym gwizdku sędziego. Gola strzelił Nicky Adler po podaniu Juliana Schauerete. Gościom udało się wyrównać jeszcze przed przerwą. Dobrym uderzeniem głową popisał się Christian Eigler.

Po przerwie na boisku panowali gospodarze. W 58. minucie Andrew Wooten mocnym uderzeniem prawą nogą dał prowadzenie SV Sandhausen. Siedem minut przed końcowym gwizdkiem ten sam piłkarz ustalił wynik meczu na 3:1, dobijając strzał Davida Blachy

Ta wygrana nic nie dała piłkarzom z Sandhausen, którzy muszą pogodzić się ze spadkiem do 3. Bundesligi.