Drużyna Tomasza Zahorskiego – MSV Duisburg przegrała w 30 kolejce 2. Bundesligi z TSV 1860 Monachium 2:1 (0:0). Polak wszedł na boisko w 79. minucie. W 91. został ukarany żółtą kartką.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił w 58. minucie Guillermo Vallori. Wynik meczu w 68. wyrównał Emil Jula. Dwie minuty później po strzale Benjamina Lautha na prowadzenie wyszli ponownie zawodnicy z Monachium.

W 79. minucie trener MSV – Oliver Reck postanowił postawić wszystko na jedną kartę i za Andre Hoffmanna (obrońca) wszedł na boisko polski napastnik. Zahorski nie zdołał jednak strzelić bramki i jego drużyna ostatecznie przegrała 2:1.

Po 30 kolejkach Duisburg z 31 punktami zajmuje 11 pozycję w tabeli 2. Bundesligi. TSV jest szóste z dorobkiem 50 punktów.

W przyszłym w barwach TSV Monachium najprawdopodobniej będzie grał Grzegorz Wojtkowiak.