Każdy chce grać u najlepszych bukmacherów, jednak biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce tego typu rozrywkę proponuje graczom przeszło 20 podmiotów, dokonanie właściwego wyboru może się okazać bardzo trudne.

Jak znaleźć najlepsze strony z zakładami sportowymi?

W podjęciu ostatecznej decyzji można sobie pomóc na kilka sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z prężnie prosperujących na rynku porównywarek zakładów bukmacherskich online, które, na podstawie wiedzy ekspertów, regularnie publikują rankingi. Jedną z takich stron jest https://hellsbet.com/pl, gdzie do dyspozycji internautów są przydatne informacje, jak na przykład zestawienie najlepszych bonusów. 

To oczywiście ten mniej czasochłonny sposób na poznanie topowych „buków” na krajowym poletku. Rzecz jasna nie jest to rozwiązanie bez wad, ponieważ mimo wszystko jest to ocena subiektywna nie biorąca pod uwagę naszych indywidualnych potrzeb. Być może twórca takiego rankingu priorytetowo traktuje szybkość wypłat, a dla nas ważniejszy będzie komfort użytkowania aplikacji mobilnej. Takich dylematów będzie znacznie więcej, co sprawia, że nasza ocena może się znacząco różnić od percepcji specjalistów pracujących w ramach danego serwisu. 

Dlatego warto pochylić się nad jeszcze jednym rozwiązaniem, a więc samodzielnej ocenie wybranych zakładów wzajemnych. Stracimy na tym masę czasu, jednak w ostatecznym rozrachunku będziemy mieć pewność, że nasz wybór jest słuszny.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce – na co zwrócić uwagę?

Na pierwszym miejscu trzeba przetestować aplikację mobilną. W końcu to ona będzie łącznikiem naszych potrzeb z wybranym zakładem bukmacherskim. Koniecznie trzeba sprawdzić, czy działa ona komfortowo na naszym sprzęcie, posiada wszystkie niezbędne w naszej ocenie elementy, jest intuicyjna i wygodna. Przy okazji sugerujemy zweryfikować, czy apka oferuje dedykowane bonusy i promocje, których nie dostaniemy w punkcie stacjonarnym bądź na stronie internetowej. To fajny detal, który dla wielu z Was może być bardzo istotny. 

Liczy się też wnętrze, a więc kursy, bonusy, liczba zdarzeń, dostępne dyscypliny sportowe, transmisje telewizyjne, metody płatności i tak dalej. Najlepiej sprawdzić to wszystko poprzez rozgrywkę. Wielu bukmacherów oferuje rozwiązania nieinwazyjne, dzięki którym można pograć nie ryzykując własnych pieniędzy. Rozejrzyjmy się za bonusami bez depozytu, dzięki którym bez stresu przetestujemy możliwości bukmachera. 

Ponadto sprawdźmy, czy dany organizator jest bezpieczny, posiada licencję Ministerstwa Finansów, dysponuje sprawną obsługą klienta, czy ma ciekawą ofertą powitalną. Na to często nie zwraca się uwagi, ale powinniśmy też zweryfikować, czy obrany na cel „buk” ma w swoim CV szeroką ofertę naszej ulubionej dyscypliny sportowej. Może się okazać, że jeden z polskich bukmacherów szczególnie skrupulatnie działa na rzecz danej dyscypliny poprzez na przykład promocje specjalne, zakłady live, bądź szerokość oferty. Jeśli najbardziej kochaliśmy piłkę nożną, nie powinno być żadnych problemów, jednak sympatykom żużla, szczypiorniaka, czy skoków narciarskich zalecamy poszukiwania zdecydowanie bardziej wnikliwe. 

***

Wybory typera nie są łatwe. Swój los trzeba powierzyć w ręce ekspertów albo zdecydować się na samotne poszukiwania. Oba rozwiązania mają swoje plusy, ale nie są też wolne od minusów. Jeśli nasze starania okażą się strzałem w dziesiątkę i dokonamy wyboru, jaki z perspektywy czasu okaże się słuszny, przed nami całkiem ciekawa perspektywa gry u jednego z legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich. 

W tym miejscu nade wszystko odradzamy typowanie u „buków” nieposiadających stosownych licencji ze strony resortu finansów. Jak pokazują statystyki, w ostatnich latach „szara strefa” znacząco się skurczyła, a po usługi nielegalnych firm sięgamy w doskonałej większości z czystej ciekawości. Mimo to zalecamy pozostanie przy legalnych rozwiązaniach. W końcu granie w zabronionych zakładach wiąże się z konsekwencją w postaci dotkliwych kar grzywny. Co więcej w przypadku oszustwa ze strony takiego organizatora nie chroni nas polskie prawo. Dlatego, niezależnie od naszych wyborów, na pierwszym miejscu powinniśmy postawić legalność. Lista licencjonowanych firm bukmacherskich funkcjonujących na terenie RP dostępna jest na stronie Ministerstwa Finansów.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.