Jacek Góralski rozegrał cały mecz w rozgrywkach Ligi Europy w barwach Łudogorca Razgrad, w którym jego drużyna pokonała na wyjeździe Bragę 2:0. Było to już drugie zwycięstwo zespołu Polaka w tych rozgrywkach. Sam piłkarz może być również zadowolony ze swojej postawy.

Góralski znalazł się w pierwszym składzie i zaprezentował się z dobrej strony. Był solidnym graczem środka pola. Jego niezły występ docenili eksperci ze strony whoscored.com, którzy przyznali mu notę 7,5. Nie była to wprawdzie najwyższa ocena, ale lepsza od kilku innych piłkarzy z jego drużyny.

Jeśli chodzi o przebieg samego meczu, to goście wyszli na prowadzenie w 25. minucie. Wtedy po dośrodkowaniu Wendersona bramkę, po uderzeniu głową, zdobył Cosmin Moti. Na drugiego gola kibice zgromadzeni na Estadio Municipal de Braga czekali do 56. minuty. Mimo że bramkę zdobył ich piłkarz – Raul, nie mieli oni powodów do zadowolenia, gdyż był to gol samobójczy.

Po trzech kolejkach Ligi Europy Łudogorec jest niepokonany, ma na koncie siedem punktów i jest liderem grupy C. Na drugim miejscu znajduje się Braga, która do tej pory wywalczyła sześć „oczek“.