W ostatniej kolejce zaplecza fińskiej ekstraklasy Wojciech Wójcik strzelił swoją drugą w tym sezonie bramkę. Jego Ilves rozbiło najsłabszą drużynę ligi – Viikingit aż 10:0 (5:0) i zakończyło sezon na trzecim miejscu.

Klub ze stolicy wyraźnie odstawał od reszty stawki. W 27 meczach zespół uzbierał zaledwie 6 punktów, strzelając 19 bramek, a tracąc aż 81.

W dzisiejszym meczu dwóch piłkarzy Ilves popisało się hat-trickami. Trzykrotnie na listę trzelców wpisali się Jonne Hjelm i Jaakko Juuti.

Ponadto w 28. minucie do własnej bramki piłkę skierował Ville Varila. Autorem gola z 72. minuty został Antti Hynynen, a cztery minuty później trafił Berat Grabovci. Gości dobił wprowadzony w 63. minucie Wojciech Wójcik.