Konrad Warzycha rozegrał swój pierwszy mecz w barwach Sportingu Kansas City. Polski piłkarz zagrał w spotkaniu III rundy US Open Cup (Puchar Stanów Zjednoczonych), w którym jego zespół pokonał Orlando City 3:2 (1:0).

23-latek wyszedł w podstawowym składzie gospodarzy, tworząc duet środkowych obrońców z Aurelienem Collinem. To nietypowa pozycja dla Polaka, bowiem wcześniej występował na pozycji ofensywnego pomocnika.

Sporting SC objęło prowadzenie w doliczonym czasie pierwszej części gry. Fantastycznym strzałem z 30 metrów popisał się Paulo Nagamura. Drugą połowę lepiej zaczęli goście. W 55. minucie, podanie Erika Ustrucka, na gola zamienił Kevin Molino.

Radość piłkarzy z Orlando nie trwała długo, bowiem już dziesięć minut później bramkę strzelił Soony Saad, ponownie wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie.

Cztery minuty później ten sam zawodnik podwyższył na 3:1. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Warzycha. Strzał Polaka zdołał jednak obronić Miguel Gallardo, który wybił piłkę za pole karne. Tam dopadł do niej Saad i precyzyjnym strzałem trafił do siatki.

Od 70. minuty goście musieli grać w dziesiątkę. Czerwoną kartką, za brutalne zachowanie, został ukarany Anthony Pulis. Mimo gry w osłabieniu, zawodnicy Orlando City zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę. W 84. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Dennis Chin.

Minutę później z boiska zszedł Warzycha. Debiutanta na boisku zastąpił Matt Besler.

W IV rundzie US Open Cup, rywalem Sportingu Kansas City będzie Colorado Rapids. Mecz odbędzie się 5 czerwca na stadionie w Kansas.