Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała w Sulejówku Szwajcarię 2:1 (2:1) w pierwszym meczu Turnieju Czterech Narodów. W kadrze prowadzonej przez Władysława Żmudę, 89 minut rozegrał napastnik 1. FC Köln, Kacper Przybyłko.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 29. minucie. Błąd polskich piłkarzy w środku pola wykorzystali goście, piłka trafiła do Remo Freulera, a ten pokonał Dominika Budzyńskiego.

Wyrównanie padło szybko, bo już siedem minut później. Dużą winę przy tym golu ponosi bramkarz Szwajcarów, Raphael Spiegel, któremu nie udało się złapać piłki. Skorzystał na tym Krzysztof Kopciński.

W 42. minucie „biało-czerwoni” wyszli na prowadzenie, którego nie oodali już do końca meczu. Fantastycznym uderzeniem z dystansu popisał się piłkarz Legii Warszawa, Dominik Furman, nie dając szans golkiperowi gości.

W drugiej części spotkania Polacy dominowali na boisku, jednak nie potrafili strzelić kolejnych bramek. W doliczonym czasie gry z boiska zszedł jedyny z Polaków, który na co dzień gra za granicą, Kacper Przybyłko. Zastąpił go Maciej Bobek.

W tegorocznej edycji Turnieju Czterech Narodów biorą udział jeszcze Włosi i Niemcy. To właśnie nasi zachodni sąsiedzi będą rywalem Polaków w następnym meczu, który zostanie rozegrany 9 września w Großaspach.