Reprezentacja Polski do lat 18 zremisowała ze Słowenią 1:1 (1:1) w towarzyskim meczu rozegranym w Opolu. W podstawowym składzie naszej kadry wybiegło czterech piłkarzy grających na co dzień w zagranicznych klubach.

„Biało-Czerwoni” stracili gola w 11. minucie. Oskar Pogorzelec sfaulował w polu karnym i sędzia Paweł Pskit podyktował „jedenastkę”, którą wykorzystał Dino Hotič. W 37. minucie wyrównującą i jak się później okazało ostatnią bramkę w tym spotkaniu zdobył Dariusz Formella.

Od pierwszych minut w dzisiejszej potyczce zagrali: Rafał Włodarczyk, Vincent Rabiega (obaj Hertha BSC Berlin), Sebastian Zieleniecki (US Cremonese) oraz Igor Łasicki (SSC Napoli). W 90. minucie Rabiegę zmienił Wojciech Kalisz.

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane w czwartek o godzinie 15:00 na stadionie w Brzegu.

Polska U-18 – Słowenia U-18 1: (1:1)