Reprezentacja Polski U-18 zrewanżowała się rówieśnikom z Macedonii za wtorkową porażkę 0:1. Tym razem to nasi zawodnicy zwyciężyli w takim stosunku, a jedyną bramkę strzelił Karol Żwir, któremu asystował Rafał Włodarczyk.

Podobnie jak dwa dni temu niemalże całą linię obrony stanowili zawodnicy, występujący w klubach zagranicznych, czyli Igor Łasicki (SSC Napoli), Sebastian Zieleniecki (US Cremonese) oraz Rafał Włodarczyk (Hertha Berlin). Wszyscy trzej rozegrali dzisiaj pełne 90 minut.

Decydująca bramka padła w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Dośrodkowanie obrońcy berlińskiej Herthy zamienił na gola napastnik Stomilu Olsztyn, Karol Żwir.

Macedonia – Polska 0:1 (0:0)
Żwir 90

Polska: Oskar Pogorzelec – Mateusz Żebrowski, Sebastian Zieleniecki, Igor Łasicki, Rafał Włodarczyk – Arkadiusz Mroczkowski (84, Karol Żwir), Wojciech Kalisz (76, Wojciech Dziemidowicz), Sebastian Rudol, Adam Dźwigała (65, Arkadiusz Porochnicki) – Dariusz Formella (90, Patryk Zenik), Damian Kowalczyk (87, Konrad Budek)