Reprezentacja Polski do lat 18 zwyciężyła ze Słowenią 2:1 (0:1) w rewanżowym meczu towarzyskim. W polskiej kadrze wystąpiło czterech zawodników grających w zagranicznych klubach. Jeden z nich – Vincent Rabiega strzelił zwycięskiego gola.

Trener Marcin Dorna postanowił zmienić ustawienie, w porównaniu do wtorkowej potyczki. Jedną z jego decyzji było zastąpienie obrońcy US Cremonese Sebastiana Zielenieckiego innym defensorem występującym na co dzień za granicą. Był nim Mateusz Miazga z New York Red Bulls. Oprócz Miazgi w podstawowej jedenastce wybiegli także Rafał Włodarczyk, Vincent Rabiega (obaj Hertha BSC Berlin) oraz Igor Łasicki (SSC Napoli).

Polacy stracili gola w 34. minucie. Do siatki trafił Domen Črnigoj. W 76. minucie stan rywalizacji wyrównał Dariusz Formella. Zwycięstwo naszej ekipie zapewnił 120 sekund przed końcem regulaminowego czasu Vincent Rabiega. Pomocnik posiadający także niemieckie obywatelstwo opuścił murawę w czwartej minucie doliczonego czasu gry, a zmienił go Konrad Budek.