Greuther Fürth wygrało u siebie w meczu 29. kolejki 2. Bundesligi z drużyną Energie Cottbus 3:0 (1:0). Sebastian Tyrała wszedł na boisko w 90. minucie, a Martin Kobylanski przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Goście przez ponad godzinę musieli grać w dziesiątkę, po tym jak w 27. minucie czerwoną kartkę otrzymał Roger de Oliveira Bernardo. Trzy minuty po tym zdarzeniu „Listki koniczyny” strzeliły pierwszą bramkę. Bramkarza drużyny z Cottbus pokonał kapitan gospodarzy – Thomas Kleine.

Kwadrans przed końcem bramkę na 2:0 strzelił Olivier Occean. W 89. minucie formalności dopełnił Sercan Sararer. Chwilę po tym golu na boisko wszedł Sebastian Tyrała. Miał on jednak pecha, bo sędzia kilkadziesiąt sekund później zakończył mecz.