Jakub Tosik rozegrał drugie spotkanie w barwach Karpat Lwów. Drużyna Polaka przegrała w trzeciej kolejce ukraińskiej Premier Lihi z Worską Połtawą 1:3 (0:2). To druga z rzędu porażka po wysokiej przegranej 1:5 z Illicziwecem Mariupol.

Były piłkarz Polonii Warszawa przebywał na boisku przez całe spotkanie. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła już w 21. minucie spotkania po precyzyjnym uderzeniu Iwana Lietavy.

Drugiego gola dla Worskiej Połtawy już po pięciu minutach, w sytuacji sam na sam z bramkarzem, strzelił Roman Bezus.

Od początku drugiej połowy było widać, że ekipa gospodarzy chce zadać ostateczny cios. Udało się to w 53. minucie meczu Dmitrijowi Eremence, który zachował spokój kiedy stanął oko w oko z golkiperem gości.

Karpaty Lwów było stać tylko na honorowe trafienie Igora Oshipko z 66. minuty gry.