Niesamowicie w tym sezonie grają piłkarze Tereka Grozny. Tym razem „polski” zespół pokonał na wyjeździe naszpikowany gwiazdami Zenit Sankt Petersburg 2:0 (0:0). W barwach gości wystąpił Marcin Komorowski.

Terek nie był faworytem dzisiejszego spotkania, ale piłkarze Stanisława Czerczeszowa nie przestraszyli się kupionych za ogromne kwoty Hulka czy Witsela.

Goście prowadzenie objęli dopiero w 86. minucie, gdy golkipera Zenitu pokonał niedawno sprowadzony Ailton. Gospodarze ruszyli do mocnych ataków, ale w doliczonym czasie gry Lebedenko rozwiał ich nadzieję na jakiekolwiek punkty.

W barwach Tereka wystąpił tylko Marcin Komorowski. Polak wszedł na plac gry w 65. minucie i spisał się bardzo dobrze, bowiem zatrzymał gwiazdę brazylijskiej piłki, Hulka. Nieuprawiony do gry jest jeszcze Maciej Makuszewski, zaś Maciej Rybus leczy kontuzje. 90 minut na ławce przesiedział Piotr Polczak.

Po ośmiu kolejkach Terek jest liderem Premier Ligi. Ma na koncie 19 punktów i wyprzedza o 3 „oczka” Zenit.