W 17. kolejce szkockiej Highland Football League (V poziom) Huntly FC pokonało 3:1 (2:1) Lossiemouth FC. Od pierwszych minut w ekipie gospodarzy zagrało dwóch Polaków – Łukasz Stasiak oraz Andrzej Sławomir Kleczkowski, który strzelił bramkę.

W 12. minucie po golu Granta Campbella na prowadzenie wyszli piłkarze Huntly. W 26. minucie pomocnik gości, Gary McDonald sfaulował przeciwnika przed polem karnym i został ukarany żółtym kartkonikiem. Do wykonania rzutu wolnego podszedł Kleczkowski. 28-latek perfekcyjnie wykonał stały fragment i umieścił futbolówkę w siatce.

Trzy minuty później kontaktowe trafienie zaliczył Colin Charlesworth. Ostatnie słowo należało do gospodarzy. W 67. minucie drugą bramkę w tym pojedynku zdobył Grant Campbell. Po tej akcji boisko opuścił Stasiak, którego zmienił Jason Coyle.

Huntly FC awansowało na ósmą pozycję w ligowej tabeli. Lossiemouth jest na przedostatnim, siedemnastym miejscu. Kleczkowski dzięki zdobytej bramce stał się najlepszym strzelcem swojej drużyny w tym sezonie piątej ligi szkockiej. Jego dorobek wynosi siedem trafień. Tuż za nim, z sześcioma ligowymi golami jest Łukasz Stasiak.