Thiago Rangel Cionek doczekał się swojego pierwszego gola na włoskich boiskach. 26-latek nie może być jednak szczęśliwy, gdyż było to trafienie samobójcze, a jego Calcio Padova przegrała 1:3 (0:2) z US Sassuolo Calcio.

Posiadający polski paszport były zawodnik Jagiellonii Białystok wybiegł w podstawowym składzie ekipy z Padwy. W 11. minucie dośrodkowanie Francesci Magnanelliego wykorzystał Emanuele Terranova i wyprowadził Sassuolo na prowadzenie. Pięć minut później Tommaso Bianchi strzelał, a futbolówka niefortunnie odbiła się od próbującego ratować sytuację Cionka i wpadła do bramki.

W 58. minucie trzeciego gola dla gości zdobył Richmond Boakye. Honorowym golem dla Padovy popisał się w 67. minucie Diego Farias. Sześć minut później drugą żółtą kartkę ujrzał gracz przegranych, Francesco Renzetti i musiał opuścić murawę.

Drużyna urodzonego w Kurytybie defensora spadła na dziewiątą lokatę w tabeli Serie B. Sassuolo jest liderem.