Maciej Rybus zdobył dwie bramki w meczu 1. kolejki rosyjskiej Premier League, a jego Terek Grozny pokonał u siebie Amkar Perm 4:0 (0:0). Polak rozegrał 88 minut w spotkaniu, w którym wystąpili także Komorowski, Gol i Wawrzyniak.

Rybus bramkę zdobył w 64. minucie kiedy to po wrzutce Ivanova wyszedł sam na sam z bramkarzem i bez większych problemów umieścił piłkę w siatce pokonując Narubina. Podwyższenia podwyższył Lebedenko strzałem z dystansu pokonując Rosjanina.

Chwilę później na uderzenie z dystansu pokusił się także Maurício zmieniając rezultat spotkania na 3:0. Jeszcze przed końcem meczu drużyna Tereka wykonywała rzut wolny, do piłki podszedł Maciej Rybus, który po rykoszecie zdobył swoją drugą bramkę.

W meczu wystąpili także Komorowski, który rozegrał całe spotkanie, Janusz Gol, który również rozegrał pełne 90 minut oraz Jakub Wawrzyniak, który w 77 minucie wszedł w miejsce Georgi Peeva. Cały mecz na ławce Amkaru spędził Damian Zbozień.