Girondins Bordeaux zremisowało na własnym stadionie w czwartej kolejce Ligue 1 z OGC Nice 1:1 (0:0). 78 minut w barwach gospodarzy zaliczył Ludovic Obraniak. Całe spotkanie w zespole gości rozegrał Timothee Kołodziejczak.

Obie bramki padły w drugiej połowie. Na prowadzenie cztery minuty przed końcem spotkania wyszli piłkarze Bordeaux. Dobrym dograniem z rzutu wolnego popisał się Gregory Sertic, a szansy nie zmarnował Henri Saivet, który kilka minut wcześniej zmienił na boisku Obraniaka.

Jednak gospodarze nie nacieszyli się długo prowadzeniem. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Renato Cavelli posłał długą piłkę do Mahamane El-Hadj Traoré, a ten pięknie podciął piłkę, która przelobowała Cedrica Carrasso.

W 90 minucie Kołodziejczak został ukarany żółtą kartką.

Ligue 1 – 4. kolejka
Girodins Bordeaux – OGC Nice 1:1 (0:0)